Włodzimierz Engelgardt Adwokat


Telefon:
+ 48 691 229 277

Tytuł adwokata Włodzimierz Engelgardt uzyskał w 2011r. poprzedzając to czteroletnią aplikacją adwokacką, a wcześniej ukończeniem dziennych studiów na Wydziale Prawa i Administracji, kierunek Prawo, z oceną bardzo dobrą. Wykonywanie zawodu  poprzedził kilkuletnią praktyką w charakterze asystenta sędziego w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Poznaniu, łącząc to równolegle z pracą wykładowcy prawa gospodarczego na jednej z najbardziej prestiżowych prywatnych uczelni w Polsce.

Aktualnie specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw, w sprawach administracyjnych, podatkowych, cel i karnoskarbowych.

Adwokat Włodzimierz Engelgardt w swojej pracy zawodowej cechuje się profesjonalnym działaniem, poprzedzonym analitycznym myśleniem rozwiązującym najtrudniejsze sytuacje prawne.

Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów szukających skutecznych rozwiązań prawnych w zakresie zabezpieczenia przeprowadzanych przez nich transakcji handlowych.

Justyna Engelgardt Adwokat


Telefon:
+ 48 691 229 276

Tytuł adwokata Justyna Engelgardt uzyskała w 2012r., poprzedzając to czteroletnią aplikacją adwokacką, a wcześniej ukończeniem dziennych studiów na Wydziale Prawa i Administracji, kierunek Prawo, z oceną bardzo dobrą.

W swojej pracy zawodowej cechuje się szybkością, skutecznością działania i wysokim zaangażowaniem w wykonywaną pracę.

Specjalizuje się w prowadzeniu skomplikowanych procesów gospodarczych, odszkodowaniami, procesami karnymi gospodarczymi, karnoskarbowymi oraz w sprawach o podział majątku.

Posiada również doświadczenie w prowadzeniu postępowań dotyczących zamówień publicznych.

Przeprowadziła skutecznie wiele postępowań mediacyjnych pozasądowych oraz negocjacji handlowych.

Pracę adwokata łączy z działalnością w organach adwokatury oraz pracą naukową.

Andrzej Chyła Radca Prawny


Telefon:
+48 508 684 850

Tytuł radcy prawnego Pan Mecenas Andrzej Chyła uzyskał w 2017 roku, poprzedzając to trzyletnią aplikacją radcowską, a wcześniej ukończeniem m.in. pięcioletnich studiów magisterskich na kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz rocznej Szkoły Prawa Angielskiego i Unii Europejskiej organizowanej przez British Law Centre wspólnie z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, a także rocznej Szkoły Prawa Amerykańskiego organizowanej przez Chicago-Kent Collage of Law przy współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Pan Mecenas Andrzej Chyła świadczący usługi prawne od 2009r.; głównie dla podmiotów gospodarczych, zarówno krajowych jak i zagranicznych, w tym dla spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych. Stworzył zasady ładu korporacyjnego dla międzynarodowej grupy kapitałowej. Uczestniczył w przygotowaniach transgranicznych przejęć, w tym na kwotę ponad 200 mln zł. Zarządzał spółką zagraniczną oraz sprawował nadzór i doradztwo prawne nad funkcjonowaniem organów wielu spółek, w tym m.in. funduszy venture capital. Specjalizuje się w doradztwie w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorstw.