portret_wlodzimierz

Włodzimierz Engelgardt Adwokat


Telefon:
+ 48 691 229 277

Tytuł adwokata Włodzimierz Engelgardt uzyskał w 2011r. poprzedzając to czteroletnią aplikacją adwokacką, a wcześniej ukończeniem dziennych studiów na Wydziale Prawa i Administracji, kierunek Prawo, z oceną bardzo dobrą. Wykonywanie zawodu  poprzedził kilkuletnią praktyką w charakterze asystenta sędziego w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Poznaniu, łącząc to równolegle z pracą wykładowcy prawa gospodarczego na jednej z najbardziej prestiżowych prywatnych uczelni w Polsce.

Aktualnie specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw, w sprawach administracyjnych, podatkowych, cel i karnoskarbowych.

Adwokat Włodzimierz Engelgardt w swojej pracy zawodowej cechuje się profesjonalnym działaniem, poprzedzonym analitycznym myśleniem rozwiązującym najtrudniejsze sytuacje prawne.

Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów szukających skutecznych rozwiązań prawnych w zakresie zabezpieczenia przeprowadzanych przez nich transakcji handlowych.

portret_justyna

Justyna Engelgardt Adwokat


Telefon:
+ 48 691 229 276

Tytuł adwokata Justyna Engelgardt uzyskała w 2012r., poprzedzając to czteroletnią aplikacją adwokacką, a wcześniej ukończeniem dziennych studiów na Wydziale Prawa i Administracji, kierunek Prawo, z oceną bardzo dobrą.

W swojej pracy zawodowej cechuje się szybkością, skutecznością działania i wysokim zaangażowaniem w wykonywaną pracę.

Specjalizuje się w prowadzeniu skomplikowanych procesów gospodarczych, odszkodowaniami, procesami karnymi gospodarczymi, karnoskarbowymi oraz w sprawach o podział majątku.

Posiada również doświadczenie w prowadzeniu postępowań dotyczących zamówień publicznych.

Przeprowadziła skutecznie wiele postępowań mediacyjnych pozasądowych oraz negocjacji handlowych.

Pracę adwokata łączy z działalnością w organach adwokatury oraz pracą naukową.